Podręczna ściągawka o podstawowych produktach i usługach reklamowych, nowych technologi

portal technologiczny WEBtime

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra

Szkolenia w firmie są niezwykle istotne, i wie o tym każdy prezes, manager, czy właściciel firmy. Owa istotność, dotyczy tym bardziej branży IT, gdzie technologia cały czas postępuje do przodu, nie czeka na nikogo, a płynie własnym tempem.

Stąd tez bardzo istotne jest aby do owego tempa nadążyć. Cały czas trzeba się szkolić, uczyć, sprawdzać coraz to nowsze osiągnięcia i możliwości. Tym samym zwiększamy kompetencje i umiejętności. Szkolenia zarządzanie projektami IT kierowane jest przede wszystkim do managerów zespołów, których zadaniem jest odpowiednie, skuteczne i zgodne z planem realizowanie powierzonych etapów projektu. Ponadto mamy oczywiście wiele innych kursów, nie tylko dla zespołu zarządzającego, ale także, bądź w szczególności, dla programistów. mam tutaj między innymi na myśli kursy agile, czy kurs oracle, sql i wiele wiele innych, które podnoszą kompetencje pracownicze.

Owe kursy i szkolenia są tego typu kategorią kosztów firmowych, które można bez problemu wliczyć w koszt działalności firmy. Na owe kursy, najczęściej swojego pracownika kieruje pracodawca, zapewniając mu 100% płatność za odbyte szkolenie.

Ponadto najczęściej pracodawca nie zapomina także, z takim pracownikiem którego kieruj na kurs, w którego inwestuje, podpisać umowę lojalnościową, która będzie go na dłuższy okres związywała z firmą, oraz będzie uniemożliwiała pracę dla konkurencyjnej firmy. jest to rzecz jak najbardziej zrozumiała. W końcu pracodawca nie po to wykłada pieniądze na szkolenie pracownika, nie po to inwestuje w jego rozwój i umiejętności, by przy pierwszej lepszej okazji uciekł on do konkurencji.