Podręczna ściągawka o podstawowych produktach i usługach reklamowych, nowych technologi

portal technologiczny WEBtime

Agencja hostess do obsługi eventów i pokazów mody. Hostessy na targi.

Agencja hostess do obsługi eventów i pokazów mody. Hostessy na targi.

Specjalnością firmy jest głównie obsługa targów, kongresów, konferencji czy eventów oraz wszelki akcji promocyjnych i marketingowych. Jako agencja hostess i modelek możemy obsłużyć nawet największe imprezy w Polsce. Wspólnie razem tworzymy wspaniały zespół młodych ludzi, którzy są zawsze gotowi do pracy i wykonują wszystko na najwyższym poziomie i z pełną odpowiedzialnością. Nasze aktualne realizacje mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie wizerunkowej w internecie.

Co roku prowadzimy wiele imprez na terenie naszego kraju. Podejmujemy się najtrudniejszych wydarzeń i zawsze dopinamy wszystko na ostatni guzik, aby móc w pełni i kompletnie obsłużyć każdego klienta.

Nasza agencja hostess to wysokiej klasy profesjonalne kobiety, które posiadają bardzo duże umiejętności komunikacyjne, a uroda jest tylko ich dodatkowym atutem. Zorganizowanie wszystkiego w odpowiednim czasie zawsze wymaga od nas dużo pracy, ale staramy się aby każdy był w pełni usatysfakcjonowany z naszej obsługi. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć tylko kilka naszych pięknych hostess, modelek i fotomodelek. Dokładnie można również przeczytać o wymiarach jakie one mają. Każda dziewczyna, która szuka u nas pracy przechodzi odpowiednie szkolenie, dzięki czemu staje się profesjonalistką w tym co robi.

Hostessy z naszej firmy doskonale nadają się na wszelkie duże wydarzenia, gdzie musi być zapewniona zawodowa obsługa. Obsługa targów, gdzie pojawiają się nasze modelki zawsze przyciąga więcej osób, niż było to planowane. Jesteśmy w stanie obsłużyć mnóstwo imprez, możemy wymienić tutaj takie jak: bankiety, gale, koncerty, prezentacje wszelkich produktów czy akcje marketingowe.

Nasze modelki i hostessy idealnie obsługują i prezentują się na pokazach mody czy targach. Fantastycznie dopasowanie wszystkiego w czasie jest kolejnym atutem naszej pracy. Dzięki temu możemy przechodzić z jednego pokazu do drugiego i nigdy widownia się nie nudzi, a często jest pod ogromnym wrażeniem.

Dla najbardziej wymagających zleceń, możemy również przygotować i wynająć nasze specjalistki, czyli hostessy-tłumaczki, które poradzą sobie z nawet najtrudniejszymi wyzwaniami na imprezach. Nasze hostessy odpowiedzialne są za obsługę gości i tłumaczenia na język Polski i odwrotnie. Pomagają one również w sprawach organizacyjnych i w dystrybucji materiałów reklamowych.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu lub przedstawienia telefonicznego zapytania.1 thought on “Agencja hostess do obsługi eventów i pokazów mody. Hostessy na targi.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *